Fotorelacja – Boże Ciało 2021
8 czerwca 2021
Pokaż wszystkie

Ogłoszenia na 11 niedzielę zwykłą 13 czerwca 2021 r.

1. Dziękuje wszystkim za ofiary składane na rzecz parafii, pomoc życzliwość i modlitwy.

2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać następujące wspomnienia i święta liturgiczne:

• Poniedziałek: wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

• Czwartek: wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika

1. 14 czerwca przypada 22 rocznica wizyty pasterskiej św. Jana Pawła II w Łowiczu.

2. Przyszła niedziela dla naszej wspólnoty parafialnej jest dniem wizyty kanonicznej  Ks. Bp Andrzeja F. Dziuby.  Powitamy Księdza Biskupa w drzwiach kościoła o godz. 7 45. Ksiądz Biskup będzie z nami podczas każdej Mszy Świętej, a o godz. 12 00 udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Ostatnim elementem wizyty pasterskiej będzie nawiedzenie cmentarza parafialnego o godz. 14 30.

3. Spowiedź młodzieży, rodziców i światków przed sakramentem bierzmowania w piątek o godz. 18 30.

4. Życzę błogosławionej niedzieli.

Komentarze są wyłączone.